ОЛЕГ БОНДАРЕНКО голова ГО АФЗС: «Нехай Свята Трійця  оберігає від горя та  нещастя. Віримо, що  волею добрих сил і янголів, ЗСУ  вдасться знайти  шлях до ПЕРЕМОГИ над підступним ворогом! І, безсумнівно, ПЕРЕМОГА НАСТАНЕ!»

21

У неділю, 23 червня 2024 року, православні  відзначають Зелені свята або Трійцю. Це свято ще називають П’ятидесятницею. Воно є символом єдності, любові, духовності…

Це свято надихає на добрі справи, наповнює людські серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у ПЕРЕМОЗІ над ворогом.

Свята Трійця супроводжує кожну людину  по життю й оберігає від горя, нещастя і біди.

Щиро вітаю зі  Святою Трійцею!

Нехай свято наповнює кожну людську душу натхненням і радістю, зміцнить віру і подарує надію в краще життя, зцілить хвороби і зміцнить серця терпінням, мудрістю.

А наступні дні та місяці – віримо, надіємося і сподіваємося  – прискорять прихід ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ та МИРУ до РІДНОЇ УКРАЇНИ!

І нехай Дух Святий надихає на добрі справи,  подарує щастя від Бога і  бажання виконувати Божу волю, яке буде спрямоване на покращання життя і припинення жахливої війни.

Зі Святом!

Зі світлою Трійцею!

І хай цей святий день принесе у всі домівки довгоочікуваний мир, злагоду, достаток та спокій.

Нехай у  родини прийде Божественна благодать, і нехай у них знову запанують  затишок та добро.

Віримо, що  волею добрих сил і янголів, врешті-решт, ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ  вдасться знайти  шлях до ПЕРЕМОГИ над підступним ворогом!

І, безсумнівно,  ПЕРЕМОГА,  настане!

З повагою

ОЛЕГ БОНДАРЕНКО, голова Громадської організації «АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ СУМЩИНИ».

ОЛЕГ БОНДАРЕНКО, голова ГО «АФЗС»: «Бажаю, щоб земля  приносила дорідні,  щедрі врожаї. Щоб прийшла довгоочікувана ПЕРЕМОГА над ворогом, і на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ запанували мир та спокій!»