ОЛЕГ БОНДАРЕНКО, голова ГО «АФЗС»: «Бажаю, щоб земля  приносила дорідні,  щедрі врожаї. Щоб прийшла довгоочікувана ПЕРЕМОГА над ворогом, і на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ запанували мир та спокій!»

14

19 червня  відзначаємо ще зовсім юне свято – День фермера.

Це свято усіх тих, хто умінням, розумом і руками, невтомною працею, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до вкрай  важливих фермерських справ.

Словом, це свято усіх справжніх дбайливих хазяїв – незалежно від форм власності та господарювання.

Безсумнівно, що нині фермер та фермерство – це навіть не є професія, а  – спосіб життя непересічних людей, які не уявляють себе без праці на рідній землі, без світлих серпанків  та вранішнього ласкавого сонця, яке обігріває всіх своїм теплом…

Нині  праця фермерів є особливо важливою і одночасно важкою, як ніколи в довоєнні роки.

Українські Герої-бійці продовжують боронити рідну землю від рашистів на фронті, а фермери та приватні землевласники, не втрачаючи оптимізму, продовжують високопрофесійно робити справу, і від цього сьогодні залежить продовольча безпека  всієї України.

А ще селяни надають вагому матеріальну, фінансову, технічну допомогу   Збройним Силам України.

І для кожного українця праця фермерів є надто важливою, адже це достаток на столах, в родинах, державі, а в умовах жахливої нинішньої війни –  це віра кожного у сьогоднішній і завтрашній дні.

Щиро вітаю із професійним святом – Днем фермера! Бажаю, щоб земля  приносила дорідні,  щедрі врожаї. Щоб  на столі у кожній родині завжди був смачний запашний хліб. Щоб прийшла довгоочікувана ПЕРЕМОГА над ворогом, і на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ запанували мир та спокій!

З повагою

ОЛЕГ БОНДАРЕНКО, голова ГО «АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ СУМЩИНИ»