ОЛЕГ БОНДАРЕНКО, голова ГО «АФЗС»: «Бажаю якнайшвидшої ПЕРЕМОГИ над ворогом, щоб голубим небом не снували ворожі ракети та дрони, а на ньому світило сонце й зігрівало звільнену УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ!»

1

У статті 3 Конституції України записано: «Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави».

Ці рядки, які записані до Конституції,  підтведжують те, за що українці борються,  і заради чого тисячі відважних людей віддають свої життя.

І ми обов’язково відстоїмо свої права та свободи, переможемо у боротьбі з ворогом, і  як записано в Конституції: «Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава».

Конституційні права і свободи є фундаментальною основою існування та розвитку Українського народу, а тому держава зобов’язана створювати ефективні організаційно-правові механізми для їх реалізації.

Відсутність таких механізмів нівелює сутність конституційних прав і свобод, оскільки призводить до того, що вони стають декларативними, а це є неприпустимим у правовій державі.

Україна ж прагне стати правовою державою – і зробила ще один крок до вступу в ЄС, де вже давно створені організаційно-правові механізми.

І людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека там визнаються  дійсно найвищою соціальною цінністю…

28 червня 2024 року ми відзначаємо свято – ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

І воно набуває особливого значення – адже своє право на національні цінності нам нині доводиться відстоювувати у  двобої із російськими загарбниками..

 «Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною», – так записано в Конституції України.

І сьогодні за це на полі бою борються славні наші ЗСУ, а в тилу небайдужі за долю держави й власну долю українці матеріально їм допомагають – донатять і на зібрані кошти придбають і дрони, і техніку тощо.

А аграрії вирощують дорідні врожаї, щоб забезпечити продовольчу безпеку і ЗСУ, і всім українцям.

Зі святом ДНЕМ  КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

І хай це свято, яке відбувається у воєнне лихоліття,  стане символом єдності та сили нашого УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ!

І нехай законність і демократія, справедливість і рівність, врешті-решт, запанують у нашій державі.

Бажаю якнайшвидшої ПЕРЕМОГИ над ворогом, щоб голубим небом не снували ворожі ракети та дрони, а на ньому світило сонце й зігрівало звільнену УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ!

З повагою

ОЛЕГ БОНДАРЕНКО, голова Громадської організації  «АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ СУМЩИНИ».

ОЛЕГ БОНДАРЕНКО, голова ГО «АФЗС»: «Бажаю, щоб земля  приносила дорідні,  щедрі врожаї. Щоб прийшла довгоочікувана ПЕРЕМОГА над ворогом, і на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ запанували мир та спокій!»