Фермери СУМЩИНИ обирають ЄВРОСЕМ

ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Ефективне і продуктивне партнерство – це важлива віха не тільки в сфері агровиробництва, але і для будь-якого бізнесу.

Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумщини – це добровільна громадська організація, яка сприяє фермерському руху в Україні, об’єднує зусилля всіх аграріїв, щоб розвивати аграрну галузь економіки України.

Наша мета – розбудова конкурентоспроможної ланки економіки України в межах Сумського регіону.

У складі організації фермери одноосібники, власники приватних фермерських господарств, які прагнуть ефективно вирощувати та реалізовувати сільгосппродукцію. На їх плечах лежать не тільки проблеми економіки країни, що розвивається, але й важкий тягар війни.

Сумщина – прикордоння з росією, яке з перших днів повномасштабного вторгнення перебуває під обстрілами, переживає окупацію, щоденно відчуває на собі подих війни.

У цих умовах фермери знаходять можливості та сили, щоб не просто протидіяти війні, а займатися справою свого життя, яке годує їх, громаду та сприяє розбудові держави.

Одним з найважливіших моментів вирощування є придбання якісного насіння. Декілька років поспіль фермери Асоціації фермерів та приватних землевласників Сумщини співпрацюють з компанією Євросем. Це українська насіннєва компанія, що займається селекцією, науковими дослідженнями та виробництвом насіння соняшника, кукурудзи й лінійки добрив.

Топ вибір фермерів для вирощування – це класичні гібриди з каталогу Євросем. Це таке насіння соняшнику як Авалон, Грут, Аякс та інші. Останній – це найулюбленіший гібрид фермерів регіону. Завдяки високому потенціалу врожайності  та дбайливій професійній доробці насіння Євросем, фермери Сумщини отримують гарні результати по соняшнику в середньому 30-40 ц/га.

Надійне партнерство базується на тому, що Євросем завжди виконує затверджені домовленості, безперебійно відвантажує посівний матеріал, що з року в рік має стабільну якість та врожайність. Доступ до високоякісного насіння, що відповідає всім вимогам агротехнологій, допомагає фермерам отримувати заплановані врожаї та мати впевненість в агро-бізнесі, де дуже важко досягти стабільності.

Додаткова підтримка та консультація з питань вирощування соняшнику – це приємний та необхідний бонус від співпраці з компанією Євросем.

Спеціалісти компанії можуть допомогти визначити оптимальний час посіву, вибір підходящих гібридів та добрив, провести аналіз ґрунту. Це дозволяє фермерам використовувати сучасні методи та практики для досягнення кращих результатів.

Регіональний менеджер на Сумщині – ОЛЕКСАНДР ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ (на світлині)  широ вболіває за фермерів в регіоні та уже багато років поспіль консультує аграріїв по підбору та вирощуванню гібридів соняшнику та кукурудзи, внесенню добрив та захисту посівів.

ОЛЕКСАНДР ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ  живе і працює на Сумщині, знає особливості грунтів, клімату та професійно консультує фермерів задля якнайкращого результату.

Зв’язатися з ОЛЕКСАНДРОМ ДОБРОВОЛЬСЬКИМ задля консультації можна телефоном 066 795 46 14.

Фермери Сумщини мають проактивну позицію і охоче діляться секретами вирощування. Зокрема, минулого 2023 року брали участь у спільному проекті Євросем та Скажений Агроном «Моє поле». Відео відгуки про вирощування та господарювання фермерів в цьому регіоні Ви можете переглянути за посиланням:

Інтерв’ю з фермером Андрієм Чорномазом, головою фермерського господарства ‘Мальви 2019’, який сіяв гібрид соняшника Аякс

Огляд соняшника Старк 7+ Сумо від В’ячеслав Ращупкін, фермерське господарство ‘Новий мир’, Сумська область

За результатами вирощування Сумська область – одна із лідерів по урожайності згідно підсумків компанії Євросем. Це означає, що фермери роблять правильний вибір гібриду, якісно доглядають за посівами та звісно заробляють. Класичний гібрид соняшника Аякс насипав 36 ц/га – деталі за посиланням.

Також гарні результати показує соняшник Авалон – більше за посиланням.

Довгострокова співпраця означає стабільне постачання якісного насіння для громад Сумського регіону, що сприяє збільшенню конкурентоспроможності обох сторін. Результатом такої співпраці фермерів з Асоціації фермерів та приватних землевласників Сумщини та компанії Євросем є розвиток аграрної галузі та покращення результативності вирощування.

Контакти компанії ЄВРОСЕМ – виробника прибуткового насіння:

Сайт: https://evrosem.ua/uk/

Телефон: 098 440 09 90

Електронна пошта: info@evrosem.ua

Довідково від сайту

https://afzs.sumy.ua/

ОЛЕКСАНДР ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ є заступником голови ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумщини».