Члени Буринського осередку громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумщини» отримали нагороди з нагоди професійного свята – ДНЯ ФЕРМЕРА…

17

На базі Конгрес-центру Сумського державного університету відбулися обласні урочистості з нагоди відзначення Дня фермера.

ОЛЕГ БОНДАРЕНКО, голова ГО «АФЗС»: «Бажаю, щоб земля  приносила дорідні,  щедрі врожаї. Щоб прийшла довгоочікувана ПЕРЕМОГА над ворогом, і на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ запанували мир та спокій!»

Керівники області привітали присутніх з професійним святом, який в Україні відзначався 19 червня 2024 року, та висловили слова вдячності та поваги на адресу самовідданим, працьовитим, сміливим та активним фермерам.

Адже вони  попри виклики, пов’язані з повномасштабним вторгненням рашистів,  продовжують забезпечувати продовольчу безпеку, наповнювати бюджети різних рівнів, створювати робочі місця та активно підтримувати ЗСУ.

Приємно відзначити, що серед нагороджених є і члени Буринського осередку громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумщини».

Відзнаки Міністерства аграрної політики та продовольства України з нагоди відзначення Дня фермера отримали:

КУТАК Микола Петрович, засновник СФГ «Мирослава» (на світлині);

МИХНО Олександр Дмитрович, голова ФГ «Святкове-2016»;

ЗАКОМОРНИЙ Ігор Іванович, голова ФГ «Здольщина».

Грамотами голови Сумської обласної державної адміністрації-начальника обласної військової адміністрації нагороджено:

ГУСАКА Андрія Івановича, голову СФГ «Діброва»;

КОРНІЄНКА Віктора Володимировича, голову СФГ «Корнієнко»;

РЯБОКОНЯ Кіріла Івановича, голову СФГ «Рябоконь».

Подяку Сумської обласної ради отримав голова СФГ «Симоненко»  СИМОНЕНКО Анатолій Миколайович.

Успішні приклади БУРИНСЬКОГО ОСЕРЕДКУ ГО «АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ СУМЩИНИ» доводять, що отримати грантову підтримку на розвиток власної справи – реально!

 

Зауважимо, що  з року в рік в надскладні часи воєнного стану фермери БУРИНЩИНИ забезпечують стабільне функціонування не тільки рідного краю, а й вносять вагомий доробок у зміцнення агропромислового комплексу як СУМЩИНИ, так і УКРАЇНИ в цілому…