Аграрії СУМЩИНИ від  міжнародної компанії Вayer безкоштовно отримали для нинішньої посівної кампанії насіння кукурудзи бренду Dekalb

23

МІЖНАРОДНА КОМПАНІЯ BAYER БЕЗКОШТОВНО ЗАБЕЗПЕЧИЛА АГРАРІЇВ НАСІННЯМ КУКУРУДЗИ ДЛЯ ПОСІВНОЇ КАМПАНІЇ 2024 РОКУ

У рамках ініціативи AGRI-Україна Міжнародна компанія «Байєр», яка вже багато років працює на українському сільськогосподарському ринку, безкоштовно передала насіння кукурудзи бренду Dekalb для посівної – 2024.

Як зауважив АНДРІЙ ГУСАК, заступник голови ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумщини», голова Буринського осередку ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумщини», це вже друга гуманітарна партія насіння, яку отримали аграрні підприємства Буринщини у травні поточного року. Гуманітарна партія насіння кукурудзи є дуже на часі, оскільки посівна кампанія в регіоні ще триваває…

Відзначимо, що реєстрація  відбувалася через Державний аграрний реєстр (ДАР). Кожен учасник програми отримав 25 посівних одиниць на господарство.

Аграрії дякують  компанії Вayer за вчасно надану допомогу та підтримку українських аграріїв у складні часи воєнних випробувань. Всім вдалої посівної кампанії  та щедрих врожаїв!